ХНУРЕ – перший партнер «Європейської ІТ-школи»

22 листопада 2021 року підписана угода між Міжнародним європейським університетом і Харківський національним університетом радіоелектроніки про співпрацю в підвищенні професійної кваліфікації викладачів навчально-наукового інституту «Європейська ІТ-школа». Угоду завізували ректор Міжнародного європейського університету доктор педагогічних наук професор Падалка Олег Семенович і ректор Харківського національного університету радіоелектроніки доктор технічних наук професор Семенець Валерій Васильович.

Харківський національний університет радіоелектроніки – провідний заклад в галузі ІТ-освіти: за результати рейтингу, проведеного відомою у світі ІТ-фірмою GlobalLogic,  цей університет посідає 3-є місце в Україні серед технічних університетів (https://ain.ua/2021/04/30/top-10-ukrainskih-it-universitetov-2021).

Він є розробником Державного освітнього стандарту зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» та інших спеціальностей напрямку 12 «Інформаційні технології», отримав велику кількість державних премій у розробці прикладного програмного забезпечення для різних сфер виробництва, у його стінах відкрили свої центри відомі в ІТ-галузі світові гіганти, такі як EPAMSystem, Softserve, SIGMA, ProflTsoft, DCT, GlobalLogic та ін.

Як сказав присутній при підписанні угоди директор навчально-наукового інституту «Європейська ІТ-школа» доктор фізико-математичних  наук, професор Кудін Анатолій Петрович: «Особливо приємно, що першим серед закладів вищої освіти до нашого молодого інституту простягнув руку допомоги славетний і авторитетний в ІТ-освіті університет України. Це перший наш вітчизняний партнер-університет. Пройдуть роки - і в МЄУ з’являться нові партнери. Але ми будемо пам’ятати, що першим був Харківський національний університет радіоелектроніки. Ми знову разом».

Ректор ХНУРЕ

Семенець Валерій Васильович

Директор ННІ ЄІТШ

Кудін Анатолій Петрович