+38 068 338 00 43

ХНУРЕ – перший партнер «Європейської ІТ-школи»

ХНУРЕ – перший партнер «Європейської ІТ-школи»
 

22 листопада 2021 року підписана угода між Міжнародним європейським університетом і Харківський національним університетом радіоелектроніки про співпрацю в підвищенні професійної кваліфікації викладачів навчально-наукового інституту «Європейська ІТ-школа». Угоду завізували ректор Міжнародного європейського університету доктор педагогічних наук професор Падалка Олег Семенович і ректор Харківського національного університету радіоелектроніки доктор технічних наук професор Семенець Валерій Васильович.

Харківський національний університет радіоелектроніки – провідний заклад в галузі ІТ-освіти: за результати рейтингу, проведеного відомою у світі ІТ-фірмою GlobalLogic,  цей університет посідає 3-є місце в Україні серед технічних університетів (https://ain.ua/2021/04/30/top-10-ukrainskih-it-universitetov-2021).

Він є розробником Державного освітнього стандарту зі спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» та інших спеціальностей напрямку 12 «Інформаційні технології», отримав велику кількість державних премій у розробці прикладного програмного забезпечення для різних сфер виробництва, у його стінах відкрили свої центри відомі в ІТ-галузі світові гіганти, такі як EPAMSystem, Softserve, SIGMA, ProflTsoft, DCT, GlobalLogic та ін.

Як сказав присутній при підписанні угоди директор навчально-наукового інституту «Європейська ІТ-школа» доктор фізико-математичних  наук, професор Кудін Анатолій Петрович: «Особливо приємно, що першим серед закладів вищої освіти до нашого молодого інституту простягнув руку допомоги славетний і авторитетний в ІТ-освіті університет України. Це перший наш вітчизняний партнер-університет. Пройдуть роки - і в МЄУ з’являться нові партнери. Але ми будемо пам’ятати, що першим був Харківський національний університет радіоелектроніки. Ми знову разом».

     Ректор ХНУРЕ
   
Семенець Валерій Васильович            

      

     Директор ННІ ЄІТШ
   
Кудін Анатолій Петрович                  

Контакти
Приймальна комісія

+38 068 338 00 43
+ 38 068 338 00 43
+38 093 338 00 43
Навчально-науковий інститут "Європейська ІТ-школа"

+38 044 338-00-41
Наша адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187